Kadının Dünyası Kadın Dünyası, Moda, Magazin, Tarifler, Modeller, Elbiseler, Sağlık, Hobi, Aşk ve Yaşam

Facebook Kadının Dünyası

GÖĞÜS POMPASI KULLANIMI FAYDALARI VE MARKA ÖNERİSİ

GÖĞÜS POMPASI  - ANNE SÜTÜ SAĞMA CİHAZI KULLANIMI FAYDALARI VE MARKA ÖNERİSİ
Göğüs Pompası Markası Lansinoh
Emme Alışkanlığını Tam Olarak Kazanamamış Bebekler İçin veya Emmeyen Bebekler İçin Anne Sütü Alımını Sağlamak İçin Bir Pompa Yardımıyla Göğüsten (Meme'den) Süt Sağılarak, Sütün Biberon Yrdımıyla Bebeğe Verilmesi Sağlanıyor. Aynı Zamanda Çalışan Anneler içinde Bebeklerine Süt Sağlama Şansı Oluyor.

Bebeğini Anne Süt'ünden Mahrum Etmek İstemeyenler İçin Süt Pompaları Tam Bir Kurtarıcı, En Azından Bebeğin 6. Ayına Kadar Anne Sütü Sağlaması Çok Önemlidir.

Göğüs Pompaları Bebeklerin Emme Alışkanlığını Kazanana Kadar Hem Anne Sütü Almasını Sağlıyor, Hem de Anne'nin Süt Üretiminin Devamlılığı Sağlıyor.

Register to read more...

KARINDAN ULTRASONDA KESE NE ZAMAN GÖRÜLÜR

KARINDAN ULTRASONDA KESE NE ZAMAN GÖRÜLÜR? VAJİNAL ULTRASON ÖNERİLİR Mİ?

Annelerin veya Anne Adaylarının Sabırlıkla Beklediği Hamilelik Haberi Öyle Kolay Alınmıyor Diyelim. Çünkü Önce Kan Tahlili İle Beta HCG Değerine Bakılır ve Hemen Karından Ultrason İle Kese Görülmeye Çalışılır. Eğer Geç Döllenme Söz Konusuyla Kese Hemen Görünmeyebilir ve Dış Gebelik Bile Olabileceği Söylenir. Anne Adayı'nın İçine Bir Korku Düşer ve Beklemek Daha'da Dayanılmaz Hâl Alır. Video'muzu İzleyiniz;

Register to read more...

HAMİLELERDE VE EMZİREN ANNELERDE RENNİE KULLANIMI

HAMİLELERDE VE EMZİREN ANNELER RENNİE KULLANABİLİR Mİ?

Ne Kadar Basit Bir İlaç Gözüyle De Bakılsa Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Değil. Eskisi Gibi Değil Derken Artık Bilinçli Bir Toplum Olmaya Başladık. Hamileyken veya Emzirirken Bilinçsizce İlaç Kullanımı Vardı ve Akılda Soru İşareti Olsa Bile Aman Bişey Olmaz Deyip Bir Çok İlaç Pervasızca Kullanılırdı. Bu Durumun Ortaya Çıkarttığı Olumsuzluklardan Ders Çıkaran Bir Toplum Olduk.

Şimdilerde Basit Bir İlaç Kullanmaya Kalksak Bile Hamileyim veya Emziriyorum Acaba İlacın İçindeki Maddelerden Birinin Bebeğe Zararı Olur Mu Diye Duruyoruz, Doktorumuza Soruyoruz Veya İnternet Üzerinden Güvenilir Bulduğumuz Sitelerden Bilgi Almaya Çalışıyoruz.

Register to read more...

AMATÖR ÇEKİM HAMİLE KADIN RESİMLERİ

AMATÖR ÇEKİM HAMİLE KADIN RESİMLERİ

İnternette Yayınlanan Hamile Kadın Resimlerini Kadının Dünyası'nda Gebelik ve Doğum Bölümünde Sizlerle Paylaşıyoruz. Amatör Çekim Hamilelik Resimleri İlgi Çekici Kareler İçeriyor.

Hamile

Register to read more...

YENİ DOĞAN BEBEK RESİMLERİ

YENİ DOĞAN BEBEK RESİMLERİ

Yeni Doğmuş Bebek Resimleri Kadının Dünyası'nda. İlk Doğum Anı, Anne'nin Bebeği İlk Görüşü, Anne Ve Bebek Arasındaki İlk Bağ Bu Resimlerde Belgelenmiş Durumda. Resimlerde Mutluluk Ve Sevgiyi Hissetmemek Elde Değil. Yeni Doğmuş Bebek Fotoları;

Yeni Doğmuş Bebek

Register to read more...

ÇİNDE REZALET UYGULAMA. 7 AYLIK KÜRTAJ

ÇİNDE REZALET UYGULAMA. ÇİN'DE AİLE PLANMA KURUMU 7  AYLIK FETÜS'A KÜRTAJI KABUL ETTİ.

Çin'de Nüfus Uygulaması Gereği 1 Çocuk Politakası Mevcut. Bu Sebepten Dolayı 2. Çocuk İçin Ya Sertifika Alınması Gerekiyor Yada Anne Kürtaja Zorlanıyor. Çoğu Zaman Yasadışı Kürtajlar Gerçekleştiriliyor. Son Olayda 7 Aylık Bir Bebeğin Kürtaj İle Alındığı Ortaya Çıktı. Çinde Yasadışı Kürtaj Resimlerinin İnternete Düşmesi Üzerine Tehtid Edilen Ailenin Kaçtığı Bildirildi.  Bu İnsanlık Ayıbına Dünya Kadın Örgütleri ve İnsan Hakları Örgütlerinin Karşı Çıkmalarına Rağmen Pekin Yönetimi Dinlemiyor Bile.

Yasadışı Kürtaj

Register to read more...

We have 94 guests and no members online

Google Plus Kadının Dünyası

plus.google.com/+Kadinindunyasi

Facebook Kadının Dünyası Sayfası

facebook.com/kadinindunyasicom

Kadının Dünyası Twitter Sayfası

twitter.com/kadinindunyasi

Kadının Dünyası Tumblr Hesabı

kadinindunyasi.tumblr.com

Kadının Dünyası Youtube Hesabı

www.youtube.com/savajans

Kadının Dünyası Web.tv Kanalı

kadinindunyasi.web.tv

Kadının Dünyası Mail Hesabı

kadinindunyasi@hotmail.com

Kadının Dünyası Web Site

kadinindunyasi.com

Kadının Dünyası Pinterest Hesabı

pinterest.com/kadinin_dunyasi

Kadının Dünyası Blogspot Sayfası

1kadinindunyasi.blogspot.com

Boş Görüntü

 

Bumerang - Yazarkafe
Kadının Dünyası